Popo Estetiği

Medialkent

Popo Estetiği

Popo estetiği, kalçaların genç, doğal ve daha formunda görünmesini sağlayan bir çeşit popo kaldırma ve büyütme operasyonudur. Kalçalarının görüntüsünden hoşlanmayan hastalarımız; boyut, şekil ya da derinin sarkıklığı fark etmeksizin popo estetiği yaptırabilirler.

 

Popo Estetiği Nedir?

 

Popo estetiği kişilerin kalçaları üzerinde yapılan estetik operasyonlarına verilen genel isimdir. Güzel ve çekici bir vücuda sahip olmanın en önemli yolu aynı zamanda yuvarlak vücut hatlarına sahip olmaktan geçer.

 

Özellikle kadınlarda kalça bölgesi ne kadar yuvarlak, kalkık ve belirli bir oranda büyük olursa o kadar çekici bir görünüm ortaya çıkar. Bilindiği gibi özellikle Brezilyalı kadınların en önemli fiziksel ayrıcalıkları, bu formda olan kalçalarıdır.

 

Herkes bu kadar şanslı olmadığı için güzel ve büyük kalçalara sahip olmak için cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyulabilir. Cerrahi müdahalenin yanı sıra bazı dolgu uygulamaları ile de bu işlemler gerçekleştirilir.

 

Birçok kadın daha güzel ve kalkık kalçalara doğal yollarla kavuşmanın ne kadar zor ve kısmen de imkânsız olduğunun farkındadır. Her şeyden böyle bir görünüme doğal yollarla kavuşmak için genetik bir yatkınlığın olması gerekir.

 

Popo estetiği bel kıvrımının oluşturulması, popo çıkıntısının ve oval popo görüntüsünün oluşturulması, kalçaların vücut ile orantılı büyüklüğe getirilebilmesi amacıyla daha güzel ve daha iyi bir kalçaya sahip olmak için yapılan tüm işlemlerdir diyebiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Aşağıda Popo Estetiği ile ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Şu anda en güncel prosedürlerden birisi olan Brazilian Butt Lift, yağın geniş alanlardan çıkarılmasını ve kalçalarınıza aktarılmasını içerir. Bu, daha düz bir mide, daha ince bir bel ve bir daha düzgün bir popo sağlar.

Yaş: Birçok hasta, bu uygulama için biraz yaşlanması gerektiğini düşünüyor. Aslında öyle değil. Her yaştan insan, bu prosedürü yaptırabilir.


Hasta Cinsiyeti: Tipik olarak, kadınlar erkek hastalardan daha yumuşak ve daha az lifli olan yağa sahiptir. Fakat istenirse kadınlar kadar erkeklerde popo estetiğini yaptırmayı düşünebilirler.

Güvenlidir çünkü bu işlem sadece kendi doğal yağınızı kullanır.

Brezilyalı poposu estetiği için iyileşme dönemi ortalama 1 haftadır.

Üç hafta boyunca yeni poponuza baskı yapmamak önemlidir.

Otururken yağın etkilenmemesi için özel bir yastık öneriyoruz.


48 saat sonra yıkanabilirsiniz.

Hastaların çoğunda ağrı yoktur. Ayrıca yaklaşık üç hafta içinde tekrar egzersiz yapabilirsiniz.

Donör yağın işlenip, kök hücreden zengin hale getirilmesi ve kalçaların içine doğru enjekte edilmesi işlemin kalıcılığını sağlar çünkü kök hücreler yeni transfer edildikleri alanda yaşamlarına devam eder ve damarlanmayı sağlarlar.

Bilgi Al

Bize Ulaşın

Tüm medikal estetik sorularınız ve merak ettikleriniz için formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayınız.

1
Call Now Button