Fransız Askısı

Medialkent

Fransız Askısı

Fransa’da geliştirilen, içi polyester dışı silikondan yapılmış esnek iplerle ‘’AMELİYATSIZ’’ bir yüz germe işlemidir.

 

Fransa’da yüksek teknolojiler ile geliştirilen “İP ASKI” tekniği; kopma riski olmayan, “dinamik askı” özelliğine sahip olan sağlam iplerden oluşur. Fransız askı; yüzün mimik hareketlerine uyarak esneyebilen, ifade bozukluğu yaratmadan germe yapan, 4-6 sene kalıcılığı olan bir iptir. Zamanla çevresel ve genetik etkenler nedeniyle yer çekimine karşı koyması zorlaşan cildimizde gevşemeler, sarkmalar ve derin kırışıklıklar meydana gelebiliyor.

 

Fransız askısı; yüz hatlarının, yüz ovalinin tekrar oluşturulması, düşük kaşların kaldırılması, dudak, burun kenarı, çene, boyun bölgesi çizgilerinin hafifletilmesinde ve yüzün gerilmesinde uygulanan oldukça başarılı, uzun süreli ve etkili bir yöntemdir.

Sık Sorulan Sorular

Aşağıda Fransız Askısı ile ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

İşlem genellikle lokal anestezi altında yapılır ve hastanın çok endişeli olduğu durumlarda uygun bir sakinleştirici de verilebilir. Prosedür neredeyse ağrısızdır. İpliğin yerleştirilmesi sırasında ağrı hissedilmez.

İplikler 5 ila 10 yıl arasında kalıcıdır.

İplerin içerikleri tamamen bio-uyumludur ve implant ameliyatlarında 50 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır.

İşlem fiyatı, uygulama yapılacak alanın genişliğine ve dolayısıyla uygulanacak ip miktarına bağlıdır. Yapılacak ilk muayene sonrası doktor hastaya en net fiyatı verebilir.

İşlem uygulandıktan birkaç yıl sonra dilerseniz mevcut iplikleri tekrar gerdirebilir, yeni iplikler ile yeni işlem yaptırabilir ya da başka bir gençleştirme tekniği deneyebilirsiniz.

Bilgi Al

Bize Ulaşın

Tüm medikal estetik sorularınız ve merak ettikleriniz için formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayınız.

1
Call Now Button